Platby kryptomenou


Viete, že zálohu na ubytovanie vo všetkých apartmánoch na tejto stránke môžete uhradiť v kryptoměnách?
Je možnosť využiť kryptomeny Bitcoin (BTC), Bitcoin cash (BCH), ethereum (ETH) alebo litecoin (LTC).
Od 25.októbra 2019 je možné k úhrade zálohy na potvrdenie rezervácie na ubytovanie, použiť platbu kryptomenami BTC, BCH, ETH, LTC alebo USDC. Chcem sa týmto krokom zaradiť po bok progresívnych spoločností, ktoré podporujú platby v tomto pomerne mladom, avšak dynamicky rastúcom, odvetví.

Čo sú to kryptomeny?

Kryptomena je typ digitálne meny či elektronických peňazí, čo je novodobý druh meny / peňazí. ... Tieto peniaze sú tvorené elektronicky. Kryptomena sa opiera o asymetrickú kryptografii, tj. Šifrovanie, pre reťazenie digitálnych podpisov jednotlivých prevodov, peer-to-peer siete a decentralizáciu. Každá kryptomena je deliteľná na 8 desatinných miest, takže najmenšou jednotkou každej kryptomeny je 0,00000001.
Zaujímavosti z oblasti kryptomen môžete sledovať na množstve webových stránok. My sme čerpali z webu http://token-bitcoin.com.


Chcete zaplatiť celú sumu v kryptoměnách? Nezúfajte, aj toto je možné, aj keď naši domáci uprednostňujú platbu v hotovosti po príchode na dovolenku.
Od 15. júla môžu všetci domáci aj zahraniční používatelia svoje kryptomeny zmeniť na Chorvátsku Kunu na 1016 poštách v Chorvátsku. Výsledkom je pilotný projekt v rámci rozsiahlejšieho procesu digitalizácie podnikania, ktorý je jednou z rozvojových stratégií spoločnosti Croatia Post.
Na pošte na ostrove Vir tak môžete zameniť kryptomeny
bitcoin, ethereum, stellar, ripple a EOS.


Aktuálne kurzy nami prijímaných kryptomen

Podporte nás (DONATE)

Moju pro bono bezplatnú službu môžete tiež podporiť vašim dobrovoľným príspevkom v kryptomene.
Vopred vám ďakujeme za dobrovoľný príspevok, aby sme Vám mohli čo najlepšie pribížiť krásy tohto miesta, ktoré nám prirástlo k srdcu.

Please Donate To Bitcoin Address: [[address]]

Donation of [[value]] BTC Received. Thank You.
[[error]]
0
© Copyright Miriam Kelečić 2019
Admin: Václav Wegschmid 2019

 .