Kto sme

Túžite opäť po mori, po slnku, po krásnej pláži ...

 Rezervujte si už teraz UBYTOVANIE v apartmánoch v Chorvátsku na ostrove VIR

Výhoda:

  • blízko k pláži, všetko PO ROVINE
  • PIESOK v mori a tým aj TEPLEJŠIE more
  • POZVOĽNÝ vstup do vody
  • vhodné pre rodiny s DEŤMI

 Apartmány sú pre 2 až 11 osôb, niekde sú v ponuke aj komplet vily, domy ... 

 V prípade záujmu nás stačí kontaktovať správou v časti KONTAKT,  kde sa nachádzajú jednotlivé linky.

 Ale najprv poďme ešte raz, pomaly a pekne po poriadku:

 Drahí hostia portálu www.zazivir.sk,

v prvom rade Vám ďakujeme, že využívate našu stránku pre vyhľadávanie a prenájom ubytovania na Chorvátsku na ostrove Vir. V nasledujúcich riadkoch sa Vám pokúsime priblížiť, akými možnými spôsobmi si môžete prenajať apartmán, izbu, rekreačný dom ...  Najdôležitejšie je, aby sme Vám pripomenuli, že my nie sme turistická agentúra a každú Vašu požiadavku, či už mailovú, messengerovú,  telefonickú, ktorú odošlete pomocou nášho blogu, presmerujeme priamo k majiteľovi konkrétneho objektu. My sme výlučne len portál alebo blog alebo nadšenec, milovník, osoba, ktorá tu žije a prostredníctvom ktorej súkromní prenajímatelia propagujú svoje konkrétne objekty  i v zahraničí.

Chcete si prenajať apartmán, izbu alebo rekreačný dom? Poslali ste viac ako 10 mailov s požiadavkou o dostupnosti ubytovania a nedostali ste odpoveď? My Vám odpovieme na všetky tieto otázky a pomôžeme Vám nájsť vhodné ubytovanie.

Najprv Vám odporúčame vybrať destináciu, ktorú chcete navštíviť, pričom na našej stránke sme sa snažili opísať a predstaviť Vám všetko, čo náš nádherný ostrov VIR ponúka. Odporúčame Vám, aby ste si pred samotným procesom rezervácie naštudovali všetko o konkrétnej destinácii.  Tu na tomto blogu je viac ako detailne všetko opísané, stačí iba pozorne čítať.

Po tom ako ste si vybrali náš ostrov VIR, kde si dokážete predstaviť svoju dovolenku v Chorvátsku, Vás čaká nasledujúci krok, a to zaslanie požiadavky majiteľovi konkrétneho objektu (časť kontakt).

Každý z nami odporúčaných objektov má svoj opis, foto, video a podľa adresy zistíte aj jeho polohu vrátane uvedenia vzdialenosti k najbližšej pláži.

Čo je potrebné napísať v požiadavke? Dôležité sú údaje o počte dospelých osôb a detí (aj vek detí), predovšetkým kvôli počtu lôžok v samotnom samotnom, pretože niektoré lôžka sú vhodné výlučne len pre deti. V každom prípade napíšte aj to, ak máte nejaké špeciálne želania, otázky a pod. Vhodné je napísať aj číslo Vášho telefónu, pretože keď si rezervujete ubytovanie, tak je možné, že majiteľ bude mať pre Vás nejakú dôležitú informáciu v období medzi rezerváciou a Vašim príchodom.

Našou úlohou je skontaktovať klienta s prenajímateľom a pomôcť im zrealizovať základnú komunikáciu za účelom vykonania rezervácie, pričom my z tejto situácie finančne neprofitujeme, pretože nie sme turistická agentúra, ale len súkromná osoba, ktorá spravuje svoj webový portál, tj. blog a vlastníkom apartmánov poskytujeme bezplatné služby a to najmä vo forme ich prezentovania sa v tomto webovom priestore.

ZÁKLADNE VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE pre všetky odporúčané apartmány:

 V cene je zahrnuté : ubytovanie (vybavená kuchynka na varenie, kúpeľňa s umývadlom, sprcha a WC, chladnička), posteľné prádlo, uteráky (ak je to v ponuke apartmánov – základné uteráky sú myslené uteráky na ruky v kúpeľni), elektrina, voda, záverečné upratovanie, parkovanie pred budovou (limitovaný počet - každý apartmán jedno parkovacie miesto), gril, v prípade potreby detská postieľka, wifi a samozrejme klimatizácia, ktorá sa postará o spríjemnenie horúčav. Pobytová taxa (okrem objektov, ktorým zo zákona vyplýva povinnosť zúčtovať pobytovú taxu zvlášť) - * sa platí zvlášť, ak nie je v popise uvedené inak.

Cena za ubytovacie zariadenie sa odvíja od jeho tipu a rezervovaného termínu. 

Cena nezahŕňa každodenné upratovanie, dopĺňanie toaletného papiera a iných hygienických potrieb (sáčky do koša, šampón, saponát, ...) počas pobytu.

Je možnosť aj dlhodobého prenájmu apartmánov. Cena za takýto prenájom je individuálna po predchádzajúcej dohode. 


Nákupný košík