prijímame rezervácie na sezonu 2021.

Apartmány Blaženka

BLAŽENKA

  • kapacita:  2+2
  • Terasa: horná  s vonkajším sedením
  • Gril: dole na dvore + vonkajšie posedenie
  • kuchyňa: chladnička s mrazákom, šporák,  varná kanvica, komplet riady poháre príbory hrnce
  • Kúpeľňa: sprchovací kút spojený s wc
  • Parking: pri dome
  • Internet: WiFi
  • Klimatizácia
  • TV: LCD TV

Vysvetlivky: počet uvedený pri kapacite ako + 2 je počet vhodných lôžok pre deti do 10 rokov, ktoré spia na detskej posteli, toto lôžko nie je priveľmi vhodné pre dospelú osobu.

OPIS:dva apartmány v jednom dome

dva apartmány v jednom dome
číslo 1 kapacita 2+2 spálna 2 oddelené postele obývačka spojená s kuchyňou - gauč na roztahovanie kuchyňa kompletne vybavená šporák varná konvica jar na riady hubka utierky uteráky na ruky chladnička, kupeľka sprchový kut s wc klíma wifi terasa lcd tv
číslo 2 kapacita 2+2 jedna spálňa 2 oddelené postele obývačka kde je gauč na roztiahnutie spojené s kuchyňou komplet vybavená - šporák varná konvica jar na riady hubka utierky uteráky na ruky chladnička, kupeľka sprchový kut s wc klíma wifi terasa kcd tv / k dispozícií pre obidva apartmány je dvor ohradený gril parking pri dome vonkajšie posedenie nadkryte lokalita - pláž Biskuplača kde plážový bar
obchod reštauracia všetko do 200m
domáci miláčik - poplatok (iba menšieho vzrastu).

Ceny zahŕňajú nasledovné: posteľná bielizeň, využitie elektrickej energie, plynu a vody,
terasa
Vlastná terasa, stôl a sedenie 

Vonkajšia časť
spoločná záhrada, možnost grilovania, parkovanie zdarma.. apartmány sú dostupné k prenajímaniu celý rok. 
V dome platí domáci poriadok.


Platobné podmienky a iné upozornenie:

Pobytová taxa je zahrnutá v cene!

Na zabezpečenie vašej rezervácie môže vlastník požiadať o platbu minimálne vo výške 30% z celkovej sumy za ubytovanie  ako vklad priamo majiteľovi za ubytovanie, ktoré sa nevracia v prípade zrušenia rezervácie, a zvyšných 70% po príchode na ubytovanie.

V posledný deň pobytu je hosť povinný opustiť ubytovacie zariadenie do 10:00  hodín, aby sa zabezpečil príjem ďalšieho hosťa od 14:00.

ceny sú od 55 euro noc apartmán

virtuálna prehliadka

MAPA

Kde nás nájdete?

Obsadenosť apartmánov

V tejto časti budem pravidelne aktualizovať voľné termíny v jednotlivých apartmánoch, aby ste si mohli vybrať podľa vašich časových možností, podľa vášho termínu dovolenky.

Podmienka je aby deň nástupu nadväzoval na deň odchodu turnusu pred vami vybraným termínom pripadne minimalne, aby ostal volný turnus 7 nocí. Nie je podmienka nástup víkend z dôvodu cestovnej zápchy a komfortnejšieho cestovania deň nástupu môže byť ktorýkoľvek iný deň v týždni.
0
 .