Platby kryptomenou


Viete, že zálohu na ubytovanie vo všetkých apartmánoch na tejto stránke môžete uhradiť v kryptoměnách?

Od 25.októbra 2019 je možné k úhrade zálohy na potvrdenie rezervácie na ubytovanie, použiť platbu kryptomenami BTC, BCH, ETH, LTC, DAI alebo USDC. Chcem sa týmto krokom zaradiť po bok progresívnych spoločností, ktoré podporujú platby v tomto pomerne mladom, avšak dynamicky rastúcom, odvetví.
Možnosť platby kryptomenou je služba pre našich hostí, nie investičný zámer.

Čo sú to kryptomeny?

Kryptomena je typ digitálne meny či elektronických peňazí, čo je novodobý druh meny / peňazí. ... Tieto peniaze sú tvorené elektronicky. Kryptomena sa opiera o asymetrickú kryptografii, tj. Šifrovanie, pre reťazenie digitálnych podpisov jednotlivých prevodov, peer-to-peer siete a decentralizáciu. Každá kryptomena je deliteľná na 8 desatinných miest, takže najmenšou jednotkou každej kryptomeny je 0,00000001.
Zaujímavosti z oblasti kryptomen môžete sledovať na množstve webových stránok. My sme čerpali z webu http://token-bitcoin.com.


Chcete zaplatiť celú sumu v kryptoměnách? Nezúfajte, aj toto je možné, aj keď naši domáci uprednostňujú platbu v hotovosti po príchode na dovolenku.
Od 15. júla môžu všetci domáci aj zahraniční používatelia svoje kryptomeny zmeniť na Chorvátsku Kunu na 1016 poštách v Chorvátsku. Výsledkom je pilotný projekt v rámci rozsiahlejšieho procesu digitalizácie podnikania, ktorý je jednou z rozvojových stratégií spoločnosti Croatia Post.
Na pošte na ostrove Vir tak môžete zameniť kryptomeny
bitcoin, ethereum, stellar, ripple a EOS.


Aktuálne kurzy nami prijímaných kryptomen

Podporte nás (DONATE)

Moju pro bono bezplatnú službu môžete tiež podporiť vašim dobrovoľným príspevkom v kryptomene.
Vopred vám ďakujeme za dobrovoľný príspevok, aby sme Vám mohli čo najlepšie pribížiť krásy tohto miesta, ktoré nám prirástlo k srdcu.

Nákupný košík