VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2021 

z dôvodu technickej poruchy prepojenia kalendárov obsadenosti pridávam týmto štýlom kompletný zoznam voľných termínov ubytovania z ponuky na zazivir.sk. Upozornenie : z dôvodu obsadzovania ubytovania aj agentúrami je možné, že daný termín sa medzi časom osadil. Preto nás kontaktujte prostredníctvom emailu : [email protected]

Víkendové rána a dlhé dovolenkové raňajky od štvrtku do nedele.. Práve vtedy keď nám, mne a Amazonke príde Belmondo s Pegy. Takéto naše raňajky zvyknú trvať aj celý deň. Keď sme spolu čas nehrá žiadnu úlohu, veľa smiechu úsmevu, milujem naše dlhé víkendy a vlastne je to taká príprava na dôchodok. Robíš tri dni a 4 dni užívaš..

Hoc niekedy tú našu pohodu naruší nečakaný problém.. riešenie nemocnice, polície či hľadanie strateného dieťaťa.. No asi sa všetci tu zhodneme.. že tunajšia mentalita ľudí aj pri takto stresujúcom stave a probléme vedia mať veci tak správne na háku. Nie nie sú ľahostajnými, ale ich pravidlo je, že polako a 80% vecí sa rieši samých. Stresujú sa oveľa menej ako väčšina z nás, s ľahkosťou nám navaria paštu, na ktorú roky spomíname, radi a vášnivo debatujú, objímajú sa a prejavujú svoje emócie.

Samozrejme je tu aj ich druhá strana, tá ktorú denne spoznávam ja a každý rok ma niečo prekvapí..

tradície sú tradície, no sú jednička v neprispôsobivosti dobe. Smartfón email internet WhatsApp viber rýchle komunikačné kanály, nula bodov. Mám pocit, že žijú "fjaku" väčšinu roka, krátko a jasne veľkí pohoďáci, na ich odpoveď častokrát čakám aj zopár dní.. Pre nich málo, pre mňa a vás veľa. Hlavne dnes kedy "teraz HNEĎ" väčšina z vás by ste vyrazili sem k nám.

Často krát aj vyrazíte a oni s kľudom im blízkym oznámia, že rezerváciu, ktorú som vám potvrdila vlastne nemajú voľnú.

Južansky temperament sa prejaví aj v prípadoch ak si majú priznať chybu a vyriešiť ju

Napriek tomu všetkému ich mám rada. A vás tiež...za to, že ste trpezliví, že si na moju odpoveď počkáte, za to, že napriek rýchlejšiemu Bookingu a iným agentúram predsa len zvolíte osobný prístup a neoceniteľné vedomosti, ktoré sú odrazom vyše 13-ročného života v Chorvátsku s mojimi miláčikmi.

Ďakujem vám, že chcete zažiť Chorvátsko a ostrov Vir trocha inak a aspoň čiastočne takto máte možnosť spoznať život v Chorvátsku z blízka.

.. som rada, že sme spoločne vyrezervovali kompletnú ponuku ubytovania na zazivir.sk

Ostáva nám voľné už iba toto

Od 28.8.       DRAGICA     2 izb

Od 15.8.       DRAGICA     3 izb

 Od 30.8.        JANKO BOZICA     A1   

Od  24.8.      JANKO BOZICA     A2

Od 30.8.        JANKO BOZICA     A3 DOLE

Od 17.8.       Kozjak          A1

Od 27.8.       Kozjak          A2

Od 28.8.       Kozjak          A3

Od 17.8.       Kozjak          A4

 

https://www.zazivir.sk/nase-apartmany/lokalita-a-kapacita-apartmanov/

NA TOMTO linku nájdete mapu polohu ubytovania a interaktívny prelink na popis apartmánov. Každý apartmán má svoj opis vybavenia, foto a video galériu a všetko potrebné, aby ste si vybrali ubytovanie podľa vašich predstáv.


0
 .