VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2022


výber ubytovania

NA TOMTO linku hore pod názvom "výber ubytovania" a keď urobíte KLIK , nájdete mapu polohu ubytovania a interaktívny prelink na popis apartmánov. Každý apartmán má svoj opis vybavenia, foto a video galériu a všetko potrebné, aby ste si vybrali ubytovanie podľa vašich predstáv.

apartmány a voľné termíny na sezónu 2022 už nemáme žiadne v ponuke (september október funguje iba do 20.10. app KOZJAK, ktorí je dostupný od 29.8. naďalej) 

portál zazivir.sk funguje správou jednej osoby a rezervácie na sezónu príjmame vždy od októbra na ďalšiu sezónu, väčšinou presunom na letné sídlo od júna už máme vypredané na celú aktuálnu sezónu. 

Vo vlastnom záujme a hlavne ak ste väčšia skupina osôb si takto viete zabezpečiť ubytovanie na vašu dovolenku presne podľa vašich predstáv.

  • nástup na ubytovanie z našej ponuky nie je viazaný na víkend a teda takto predídete zlej ceste do vašej destinácii v Chorvátsku
  • komunikujete a všetko dohodujete bez jazykovej bariéry 
  • 100% spoľahlivosť a overené ubytovanie 
  • našu ponuku dopĺňame a hľadáme pre Vás to najlepšie z najlepšieho aj kvalitou aj cenou 
  • neváhajte nás kontaktovať cez kontaktný formulár stránky 

KONTAKT

ďakujem za vašu priazeň a dôveru ... s pozdravom zazivir M.K. 


ODPORÚČANIE NA NOVINKU 

V PONUKE UBYTOVANIA

OSTROVA VIR 

nech sa páči - kontakt cez stránku

https://www.croatialuxuryrent.com/.../villa-olea-vir...

nové v ponuke - luxusný objekt s bazénom OSTROV VIR
Vila sa nachádza v centre mesta Vir na 4000 metroch štvorcových medzi olivovníkmi a borovicami,

 má bazén, fitness, vírivku, Netflix, Playstation. Práve sme ho dokončili, všetko je nové a luxusné.

dávam všetkým do pozornosti
pridržiavajte sa hodiny príchodu na ubytovanie a to je 14.00 h
deň odchodu je potrebné opustiť ubytovanie do 10.00 h
nie je možné ani pri objekte, kde máte ubytovanie skôr parkovať - verím, že to beriete do úvahy a budete sa toho pridržiavať ...
Vir je veľký a možnosti parkovania ak prídete skôr sú veľké ..
odporúčame vám využiť váš čas v prípade skoršieho príchodu - obedom v rôznych reštauráciách a pobytom na pláži ..
akceptujte, že aj nám majiteľom je potrebný čas, aby sme ubytovanie pre vás pripravili a bolo krásne čisté a upratané ..
vidíme sa čoskoro u nás
počas pobytu prosím buďte ohľaduplný pri parkovaní aj voči iným hosťom v objektoch
poznámka: app Janko a Božica majú parkovisko nad objektom, čiže nie je možné, aby ste parkovali pri dome vo dvore z kapacitných dôvodov - vaše deti tak nebudú mať miesto na hranie na dvore..
parkovisko je ohradené a bezpečné .. nemusíte mať obavy, že si na auto nevidíte .. verím, že nebudú vznikať žiadne problémy a vzájomne si užijeme pobyt na ostrove VIR
PRIKLADAM LINK na reštaurácie a zábavu v okolí

RESUME SEZONY 2021 

Víkendové rána a dlhé dovolenkové raňajky od štvrtku do nedele.. Práve vtedy keď nám, mne a Amazonke príde Belmondo s Pegy. Takéto naše raňajky zvyknú trvať aj celý deň. Keď sme spolu čas nehrá žiadnu úlohu, veľa smiechu úsmevu, milujem naše dlhé víkendy a vlastne je to taká príprava na dôchodok. Robíš tri dni a 4 dni užívaš..

Hoc niekedy tú našu pohodu naruší nečakaný problém.. riešenie nemocnice, polície či hľadanie strateného dieťaťa.. No asi sa všetci tu zhodneme.. že tunajšia mentalita ľudí aj pri takto stresujúcom stave a probléme vedia mať veci tak správne na háku. Nie nie sú ľahostajnými, ale ich pravidlo je, že polako a 80% vecí sa rieši samých. Stresujú sa oveľa menej ako väčšina z nás, s ľahkosťou nám navaria paštu, na ktorú roky spomíname, radi a vášnivo debatujú, objímajú sa a prejavujú svoje emócie.

Samozrejme je tu aj ich druhá strana, tá ktorú denne spoznávam ja a každý rok ma niečo prekvapí..

tradície sú tradície, no sú jednička v neprispôsobivosti dobe kde hrá príím  Smartfón email internet WhatsApp viber rýchle komunikačné kanály, nula bodov. Mám pocit, že žijú "fjaku" väčšinu roka, krátko a jasne veľkí pohoďáci, na ich odpoveď častokrát čakám aj zopár dní.. Pre nich málo, pre mňa a vás veľa. Hlavne dnes kedy "teraz HNEĎ" väčšina z vás by ste vyrazili sem k nám.

Často krát aj vyrazíte a oni s kľudom im blízkym oznámia, že rezerváciu, ktorú som vám potvrdila vlastne nemajú voľnú.

Južansky temperament sa prejaví aj v prípadoch ak si majú priznať chybu a vyriešiť ju

Napriek tomu všetkému ich mám rada. A vás tiež...za to, že ste trpezliví, že si na moju odpoveď počkáte, za to, že napriek rýchlejšiemu Bookingu a iným agentúram predsa len zvolíte osobný prístup a neoceniteľné vedomosti, ktoré sú odrazom vyše 13-ročného života v Chorvátsku s mojimi miláčikmi.

Ďakujem vám, že chcete zažiť Chorvátsko a ostrov Vir trocha inak a aspoň čiastočne takto máte možnosť spoznať život v Chorvátsku z blízka.

.. som rada, že sme spoločne vyrezervovali kompletnú ponuku ubytovania na zazivir.sk


Nákupný košík